,, Najdu Chlapa správně drzého, jehož ego nebude příliš převyšovat jeho dovednosti v posteli?

Tedy Alfasamce se kterým zažiju nezapomenutelnej a živočišnej sex? ''

Duben 2018

AIDAN Alfa story 9. část

1. dubna 2018 v 0:47 | Gina Fierce |  ALFA sameček Aidan
Poměr s Aidanem je jako jízda na horské dráze.Jednu chvíli to vypadá, že je všechno zalité sluncem a vzápětí se všechno posere. Naše Pohádka se během chvíle promění v depresivní Thriller, který bychom nejraději hodně rychle přepnuli. Bohužel v reálném životě to nejde.

Děj našeho periodicky se opakujícího příběhu probíhá zhruba takto:
Nejprve si píšeme, pak se párkrát během krátkého časového intervalu sejdeme a pomilujeme se. Do této chvíle bych náš vztah klasifikovala jako klasický milenecký poměr. Vyvrcholením je zpravidla schůzka na jejíž konci mi řekne, že mě má rád.. A pak se něco zlomí a Aidan přestane komunikovat, potřebuje pauzu. Na esemesky buďto nereaguje nebo odepíše stylem, že mi na žádnou neodpoví a jen mě pozdraví a omluví se, že nemá čas. Nejedná se o záležitost jednoho, dvou dnů.. tyto pauzičky trvají mnohem déle. Zpravidla se jedná o dvou a tří týdenní zotavovací přestávky. Pak se z ničeho nic ozve jakoby nic a pokračujeme zase od začátku. Zpočátku jsem nevěděla, co to vlastně znamená a myslela jsem si, že už se nechce vídat. Jenže vždycky, když už se nějakým způsobem srovnám s tím, že je nejspíš konec, najednou se ozve.

Stejně tak jako náš vztah, tak i naše ''odvykací kůry'' mají nějaké fáze. Nevím, jak to probíhá u Aidana a možná je lepší na to raději nemyslet, nicmnéně takhle nějak to mám já:

První fáze je přesně na rozhraní mezi koncem a začátkem. Tedy koncem naší idylky a začátkem odmlky. Je to fáze štěstí, kdy nabydu dojmu, že mě Aidan miluje. V okamžiku, kdy u mě dojde k prudkému nárustu produkce Dopaminu a já se vznáším v oblacích, dopadnu tvrdě na zem. Nastáva totiž fáze druhá. Zpravidla do čtyřiceti osmi hodin od ''mám Tě rád''.

Druhá fáze je charakteristická tím, že Aidan neodpovídá celý den na esemesky. Tato fáze trvá přibližně 24 hodin. Dvacet čtyři hodin napětí a snahy namluvit si, že je to určitě náhoda a třeba si zapomněl telefon v autě. Druhou fází mě provází kamarád, se kterým trávím poslední dobou víc času, než s Aidanem a tím je Adrenalin.


Třetí fází je lehká deprese. Tady dost záleží na načasování ..přešněji řečeno na tom v jaké fázi menstruačního cyklu se právě nacházím. Jsou dvě možnosti. Buďto to obrečím anebo smutek potlačím čokoládou. Tato fáze trvá asi tři až pět dní, během kterých se ještě snažím Aidana kontaktovat, abych se definitivně umučila tím, že mi ani jednou neodpoví.

Čtvrtou fázi bych nazvala ''Návrat do reality''.
Uvědomím si, že jediný způsob, jak na něj nemyslet je myslet na někoho jiného a většinou si udělám profil na seznamce. Několik dní vybírám jednoho ze sta, se kterým si následně začnu psát. Zkoušela jsem to i tak, že místo seznamky trávím čas ve společnosti kamarádek, ale je to mnohem horší. Protože když Aidana řeším s kamarádkama, tak na něj myslím ještě víc, a tak je větší riziko, že mu ve slabé chvilce napíšu, že mi chybí (což obvykle pauzu ještě prodlouží).


Pátá fáze (lžu sama sobě, že na Aidana už definitivně kašlu)
Třebaže si píšu s novým objevem, stále myslím na Aidana. Většinou mu o něm i vyprávím. To ovšem nevydrží každej. Pokud je to takovej formát, že tyto řeči snese, dávám mu naděje, že se brzy potkáme.


Šestá, poslední fáze. AIDAN PÍŠE. A já se mu celá nadšená vrhám kolem krku, přičemž případný nový objev okamžitě pouštím k vodě.. Ostatně tak to bylo i s Georgem.

Ale Aidan je prostě Aidan. Komplikovanej chlap, kterej mi totálně zamotal hlavu.
Známe se teprve čtyři měsíce, ale mám pocit jako bych ho znala odjakživa. Jiná holka by se na takhle komplikovanýho chlapa asi raději vykašlala, ale já nemůžu. Něco ho trápí, něco si s sebou nese z minulosti a proto se uzavírá do sebe. Bojí se důvěřovat, bojí se milovat. Vím, že jen potřebuje víc času.. a já mu dám tolik času, kolik bude potřebovat. Protože vím, že potřebuje někoho, kdo mu bude oporou.. a chci to být JÁ.

(pokračování již brzy..)