,, Najdu Chlapa správně drzého, jehož ego nebude příliš převyšovat jeho dovednosti v posteli?

Tedy Alfasamce se kterým zažiju nezapomenutelnej a živočišnej sex? ''

Leden 2018

AIDAN Alfa story 8. část

10. ledna 2018 v 22:30 | Gina Chainless |  ALFA sameček Aidan
Románek s Georgem trval 5 týdnů. Když jsem předala Aidanovi ten lísteček se svým číslem, konečně jsem si přiznala to, co jsem si dlouho přiznat nechtěla .. že Aidana miluju a že mi ho nikdo nenahradí. Možná kdyby George nebyl tak daleko, možná kdybychom měli víc příležitostí být spolu. Třeba by to dopadlo jinak. Ale v této situaci neměl proti Aidanovi šanci. Čím víc mě Aidan odmítal, tím víc jsem po něm toužila. Útěchou mi mohl být jen fakt, že nejsem první ani poslední ženská, která zažila tuto situaci, tedy názornou ukázku přímé úměrnosti v praxi.


Na Aidanovi mě nejvíc přitahuje i rozčiluje tatáž věc a sice, že je nepředvídatelnej. Nikdy nevím, jestli se ozve, jestli bude mít dobrou náladu a potkáme se nebo bude protivnej a nebude mít náladu na nic. Nebo mi třeba konečně řekne, že mu nejde jen o sex.. ale že mě má rád..? To je to, co mě motivuje a žene vpřed. Třeba se toho někdy dočkám..


Den poté, co jsem Aidanovi předala ten vzkaz s telefonním číslem jsem na něj opět narazila, když jsem jela za kamarádkou. Vezla jsem ji nějaké papíry. Jen jsem mu zamávala, ale na zpáteční cestě jsem u něj přibrzdila a rovnou jsem ho ujistila, že se nemusí bát, že ho nestalkuju. Smál se. Měl dobrou náladu. Využila jsem situace a zeptala se ho, jestli si přečetl vzkaz. S napětím jsem sledovala jeho výraz, když odpovídal. Řekl, že četl, usmál se a změnil téma. Ale já jsem se nevzdala a pro jistotu jsem mu ještě jednou připomněla, že si to telefonní číslo má uložit a může zavolat, když bude něco potřebovat. A on se mě ironicky zeptal, jestli to číslo může použít jen v případě, když bude něco potřebovat. A já jsem mu ve stejném duchu odpověděla, že ve své podstatě jsem mu to číslo poskytla pouze jako pojistku pro případ nouze.. Mrkla jsem na něj a usmála se. Evidentně ho to pobavilo. A protože v nejlepším se má přestat, řekla jsem, že spěchám a odjela jsem.


Za pár minut mi přišla esemeska z neznámého čísla. Z Aidanova čísla. ,,To mě pobavilo J ''
..a v tom okamžiku mi došlo, že mi tou esemeskou dal najevo mnohem víc. Je to signál, že začínáme od znova. Je to druhá šance.A udělám všechno pro to, abych to nepodělala jako na začátku. Už nebudu tlačit na pilu a od základu změním strategii. Budu hrát podle jeho pravidel.. ale dám do toho svoje srdce.


V první řadě musím zapracovat na zvýšení žádostivosti. Byla jsem příliš dostupná, a to je špatně.
Budu dělat drahoty. Takže když jsme si následující týden psali, už jsem mu nelezla do zadku jako dřív. Odpovídala jsem mu tak, abych mu v žádném případě nedávala najevo city ( Já už jsem se vyjádřila dost, teď je řada na něm).


Už pár dnech jsem sklidila první úrodu. Aidan mě chtěl vidět. Ovšem ani na pozvánku na rande jsem mu nekývla okamžitě. Třebaže jsem po něm toužila, věděla jsem, že musím vydržet.
Nechala jsem se lovit .. a bylo to úžasný. Teď to vím.. měla jsem mu ten prostor dát mnohem dřív.


Nakonec jsem souhlasila a potkali jsme se další den kolem šesté hodiny večer na našem místě. K tomu, co proběhlo za poseldní týdny jsme se vůbec nevyjadřovali. Jen jsme si užívali jeden druhého. Bručoun Aidan jakoby se do země propadl a najednou ty nejintimnější zážitky sdílím opět s tím příjemným Aidanem, který bručí jen když ho do mě zasune.
Konečně jsme byli zase spolu. Jen my dva a emoce. Hladil mě, koukal se mi do očí, líbal mě a něžně se mě dotýkal. Když do mě pronikl zabručel, přivřel oči, šibalsky se usmál a pomalu ve mě kroužil.. celou dobu ze mě nespustil oči. Bylo to nádherné.


Před několika týdny to vypadalo, že se už možná nikdy neuvidíme. A dnes mě pevně držel v náručí a každým dotykem mi dával najevo, jak moc jsem mu chyběla. Dnes to nebyl jen sex. Tohle bylo víc. Aidan a já jsme se pomilovali..
Všechno zlé je k něčemu dobré. Oba dva jsme měli dost času uvědomit si, co k sobě cítíme. Pak už jen stačilo zadat správný PIN a Aidanovo srdce se odblokovalo ♥
(pokračování již brzy..)