,, Najdu Chlapa správně drzého, jehož ego nebude příliš převyšovat jeho dovednosti v posteli?

Tedy Alfasamce se kterým zažiju nezapomenutelnej a živočišnej sex? ''

AIDAN Alfa story 6. část

23. listopadu 2017 v 22:41 | Gina Chainless |  ALFA sameček Aidan
Od chvíle, co jsem si uvědomila, že jsem se do Aidana zamilovala, začala jsem to projevovat. Jinými slovy, začala jsem ho uhánět. Pod vlivem hormonů a endorfinů často ztrácíme racionální uvažování a jsme schopné vyvádět všemožné příšernosti. Jednoduše řečeno .. stala se ze mě typická stíhačka.


Denně jsem poslala x esemesek, občas jsem zavolala nebo prozvonila. Když neodepsal, myslela jsem si, že na mě kašle, a tak jsem dolízala. Ale on jen neměl čas mi neustále odepisovat, protože pracoval. Takže není divu, že mi brzy začal dávat najevo, že tlačím na pilu. Tak jsem vždycky trochu ubrala, ale vzápětí jsem zase přitlačila. A tak se to periodicky opakovalo pořád dokola až do chvíle, kdy se Aidan rozhodl že mi ukáže, jak to vypadá, když na mě opravdu sere..
Naše konverzace se zúžila pouze na formální domlouvání schůzek za účelem sexu. Při sebemenším náznaku emocí z mé strany mi dal okamžitě najevo, že chce jen sex a nic jiného. Anebo pro jistotu vůbec neodepsal.


Podle mě se bál. A já se mu nedivím. Měl strach, že se zamiluju a začnu vyvádět, že mu rozbiju rodinu a zničím manželství. Ale to bych nikdy neudělala. Rodina je svátost a pakliže jsou v manželství děti, je pro mě na prvním místě maximální opatrnost. Jedna věc je užívat si, ale nikdy nedopustím, aby to někomu ublížilo. Ale protože jsme se znali pár týdnů, nemohl vědět, čeho jsem schopná. Většina žen, přestože jsou mužem neustále upozorňovány, že jde jenom o sex, doufá v něco víc. Nejraději by se viděly ve svatebních šatech a s diamantem na ruce. Ovšem tohle není můj případ. Jak jsem řekla hned v úvodu, hledám koření života, ale zároveň nehodlám roztahovat nohy jen tak komukoli. Chci na to jednou vzpomínat, a ne se snažit na to co nejrychleji zapomenout.

Aidan je ženatej a navíc o dekádu starší, než já. V dnešní době je to ten vzácný typ muže, který navazuje kontakt s ženami spontánně kdekoli a kdykoli a nepotřebuje se schovávat za nick na seznamce. Svou kořist tedy neloví na Badoo, jak většina chlapů v jeho věkové kategorii, ale přímo v terénu.. Není to fanoušek sociálních sítí, který je zvyklý chatovat si s někým celý den, tím pádem k němu nemůžu přistupovat stejně jako k většině chlapů. A to jsem si uvědomila až v momentě, kdy jsem ho vyplašila.

I přes výše zmíněné nepříjemnosti proběhlo dalších pár schůzek. Když to shrnu, tak první dva týdny byly dokonalé. Pak to začalo skřípat, ale další čtyři týdny jsme se několikrát viděli. Kvalita sexu se nezměnila, jen se zmírnil celkový emocionální prožitek. Tak jak to hezky začalo, včetně projevů pozitivních emocí, tak se to mojí vinou brzy přehouplo ve vztah založený pouze na sexu. Ale jak jsem řekla, chtěla jsem víc než jen sex. Chtěla jsem, aby mě zahrnoval pozorností a projevoval mi náklonost.


Prostě typická situace, kterou zažila nejspíš každá Žena. ONA touží po mileneckém vztahu, ale ON chce jen sex. Ale na chlapy se musí pozvolna. Nejsou citově tak přístupní a nejsou schopni projevovat city tak intenzivně jako ženy.

I když jsem chápala, že jsem byla moc hrrr a hnala to do extrémů, trvala jsem na svých podmínkách.
Přesto byl Aidan stále odtažitý, takže mi nezbylo nic jiného, než to nechat být.. Prostě vyjednávání bylo neúspěšné, strany se na podmínkách neshodly. Takže smlouva o smlouvě budoucí se neuzavírá. Je mi to líto, ale nemá smysl něco někam tlačit. Uvidíme časem.. Buďto se naše cesty zase protnou nebo už se nikdy nesetkáme ..

(pokračování brzy--)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama