,, Najdu Chlapa správně drzého, jehož ego nebude příliš převyšovat jeho dovednosti v posteli?

Tedy Alfasamce se kterým zažiju nezapomenutelnej a živočišnej sex? ''

AIDAN Alfa story 5. část

5. listopadu 2017 v 20:23 | Gina Chainless |  ALFA sameček Aidan


Dnešní ráno probíhá ve stejném duchu jako včera. Po pár esemeskách je naše další schůzka, v pořadí třetí, předběžně domluvená. Místo zůstává stejné a na čase se ještě domlouváme v průběhu odpoledne. Je evidentní, že mezi mnou a Aidanem něco vzniká a myslím si, že by bylo vhodné, možná i žádoucí si vyjasnit jak si to oba dva představujeme a co očekáváme. Ono to tak trochu nakousl Aidan už včera, když se zmínil o tom, že bude tolerovat pouze mého partnera.


Oba jsme zadaní a ani jeden z nás to nechce měnit.
Takže jsou dvě cesty, kterými je možné se vydat. Milenecký vztah nebo jen sex.
Každá varianta má svoje plusy a mínusy.


* Jedná-li se o vztah, třeba i milenecký je hlavní výhodou jakési Vlastnicke privilegium. U běžného vztahu to znamená věrnost. U mileneckého vztahu to znamená: budu píchat s partnerem a potom jenom s Tebou. Jistý nekomfort především pro mužské pokolení může představovat fakt, že partnerka u tohoto typu vyžaduje jistou míru pozornosti, včetně projevů emocí.

* Jedná-li se jenom o sex nemají účastníci vůči sobě žádané povinnosti. Jde jenom o píchání. Tato varianta vyhovuje především mužům.
Ovšem ne každý muž snese konkurenci, proto raději volí vztah milenecký s benefitem ''věrnosti''.


A právě proto je potřeba o všem mluvit a ujasnit si, co je člověk ochoten pro kvalitní sex obětovat. Pakliže bych našla chlapa, kterej za to bude stát budu mu naprosto oddaná. Takový ideální adept by měl být inteligentní, charismatický, komunikativní, příjemný, kreativní v posteli a manuálně zručný. Ovšem základní a prvotní předpoklad k tomu, abych nad mileneckým vztahem vůbec uvažovala, je vzájemná chemie, která přetrvává i po třetí schůzce. A s Aidanem tomu tak je.


Chvíli před tím, než jsem vyjela za Aidanem mi od něj přišla esemeska ve znění: ,,Vezmi s sebou deku, vlhčené ubrousky a pití''. Jak řekl, tak se i stalo.
Když jsem přijela na naše místečko, Aidan na mě čekal se šibalským výrazem ve tváři a vzal mě za plot. Zastavil se, podíval se na mě, usmál se a pak zamířil k poli. Šla jsem asi metr za ním a čekala, co se bude dít. A za chvíli jsem zírala s otevřenou pusou. Vyšlapal místo mezi dva metry vysokými klasy a tím nám vytvořil ideální místo v naprostém soukromí.
Rozložila jsem deku a sedli jsme si.


Aidan mě položil na záda a strčil mi jazyk do pusy, netrvalo dlouho a strčil mi ho i tam dolů a něžně mi ji lízal. Manuálně zručný Aidan nevynechal ani ruční stimulaci. A tak jsem se po pár minutách svíjela při orgasmu. Hold kdo umí, ten umí..


A protože mám ráda ve věcech pořádek a nesnáším chaos, nakousla jsem již výše zmíněné téma hned na začátku naší třetí schůzky.
Aidan mě vyslechnul údajně by si takový milenecký vztah dokázal představit.
Odpoveď mě samozřejmě příjemně překvapila a tak jsem neměla důvod to nějak dál rozebírat.


A tak jsem ho začala dráždit pusou, pěkně pomalu a něžně jako to dělal on mně. Měl ruce za hlavou, zavřené oči a vychutnával si moje doteky a laskání. Pak mě položil na záda , roztáhl mi nohy a vnikl do mě. Pomalu do mě zajížděl a nespustil ze mě oči. Kroužil bokama a když přirážel, přivíral oči. Vždycky když to dělá, přivádí mě tím do extáze. Líbí se mi, jak něžně mi to dokáže dělat, přitom působí drsným dojmem. Miluju ten kontrast mezitím jak vypadá a tím jakej je uvnitř. Je to srdcař.


Nakonec jsem se otočila zezadu a on se do mě pomaličku zasunul. Poprosila jsem ho, aby mě poplácal po zadečku. Jeho prvotní reakce včetně úsměvu byla: ,, já ženský nebiju''. ,, Ale co když to tu ženu vzrušuje a za chvilku se udělá? ''' řekla jsem. A tak mě plácl.
,,To bylo málo, přidej'' dodala jsem. A tak mě plácnul znova. A pak zase..
Začal mě šukat rychle a dorážel hluboko.
Udělala jsem se pár vteřin po tom, co mě chytl za vlasy. Poplácal mě a vystříkal se mi na zadeček. LUXUS.Když Aidan odjel a já seděla v autě, začala jsem přemýšlet o průběhu dnešního rande. Myslela jsem na to, jak to bylo zase fajn. Zamyšlená a s úsměvem na rtech jsem si vzpomněla na to, jak v průběhu našeho dovádění sem tam něco prohodil, občas se dokonce na něco zeptal.
Řešit vztahové nebo pracovní záležitosti, když se snažíte dosáhnout orgasmu není zrovna tradiční. Nicméně je potřeba brát v potaz to, že Aidan se mě snaží víc poznat. A protože nechce ztrácet čas tlacháním, tak se ptá v průběhu našich hrátek. Docela praktické.


Jen mi přijde zvláštní, že mi to vůbec nevadilo. Za běžných okolností by mě to odradilo od dalšího setkání a jako bonus bych se pochlubila kamarádkám.
Ale všechno, co dělá Aidan je sexy a roztomilé. Je to prostě on se vším všudy.
A pak jsem si to uvědomila. To jsou ty známé růžové brýle. Já jsem se zamilovala…

(pokračování brzy..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama