,, Najdu Chlapa správně drzého, jehož ego nebude příliš převyšovat jeho dovednosti v posteli?

Tedy Alfasamce se kterým zažiju nezapomenutelnej a živočišnej sex? ''

AIDAN Alfa story 4. část

25. října 2017 v 20:04 | Gina Chainless |  ALFA sameček Aidan

4.kapitola ALFA samec AIDAN


Včera to bylo velmi vzrušující .. to seznámení, ochutnávka i první sex. A všechno nasvědčuje tomu, že se dnes uvidíme zase. Vyměnili jsme si pár esemesek jak formálního, tak erotického charakteru. Aidan umí být pěkně perverzní, ale zároveň je velice příjemnej a slušnej mužskej.
Ta kombinace, kdy je chlap fajn na pokec a v sexu tak trochu čuně mi naprosto vyhovuje.


Venku je zase přes třicet stupňů, takže na kalhotky tentokrát kašlu. Naopak podprsenku jsem si kvůli hlubšímu výstřihu raději vzala. Můj dekolt už po dvouletém kojení není co býval, ovšem jak ráda říkám, technickou ještě bez problému projde. Největší změnou po porodu prošly moje bradavky, konkrétně dvorce. Mám je obrovské. Ale jak jsem si stačila všimnout, chlapy to docela bere. Z domnělého nedostatku mě muži naučili udělat přednost.
Celkově, po porodu se toho změní dost, nejen vizuálně.


S narozením dítěte se změní naprosto všechno. Nemůžeme si dělat co chceme a kdy chceme. Máme dvacet čtyři hodin denně pohotovost. Zpočátku se na tu změnu těšíme a s každou novou dovedností našeho dítěte získáváme sílu pokračovat (co jiného nám zbývá?).
Ale kolem roku a půl dítěte začíná stereotyp. Najednou se ocitáme v dennodenním kolotoči bez extra výsledků, které by nás hnaly vpřed.. Snažíme se postarat o dítě a domácnost, věnovat se partnerovy. Některé z nás ještě pracují nebo mají brigády, aby byly více soběstačné. Pokud nemáme možnost pravidelného hlídání je to o to horší. Jsme unavené, protivné a často až agresivní.


Jediným řešením tohoto problému je udělat si udělat čas samy na sebe, na to, co nás baví. Určitě je důležité trávit čas společně s partnerem. Ovšem když chci vážně vypnout hlavu, s partnerem to nejde. Vždycky se budou řešit věci kolem dítěte, domácnosti, rodiny. Nehledě na neustálé nutkání kontrolovat telefon, jestli osoba, jíž jste dítě svěřili (nejčastěji rodinný příslušník) nepíše nebo nevolá, že se něco děje.
Proto je nekdy lepší nechat dítě pěkně s tatínkem. O dítě je postaráno nejlíp jak je možné a žena si může pořádně odpočinout.


Po porodu se sebevědomí ženy zřítí do hluboké propasti. Každá žena se s tím vyrovnávají po svém. Některé ženy na sebe přestanou dbát a jejich hlavním, někdy i jediným posláním se stává mateřství. Být matkou je hezké, ale nezapomínejte na to, že jste také milenka.
Je důležité myslet na to, že partner v nás chce i nadále spatřovat tu krásnou ženu jako předtím. Pokud si ho chceme udržet, musíme zůstat objektem jeho erotických fantazií. S neumytými vlasy v drdolu, tepláky a nepříjemným výrazem v ksichtě toho docílíme jen těžko. S tímto docílíte tak leda toho, že si dřív nebo později najde milenku jinde.
Pokud vám chybí motivace se o sebe starat, nebylo by od věci, aby jste si na dočasnou dobu pořídily milence vy. Na restart.
Jako já .. jsem vyrovnanější, spokojenější a sebevědomější.
Spokojená žena, spokojený muž, spokojené dítě. Klidná domácnost bez křiku a nervozity.
Možná se toho dá docílit i jinak, ale za mě je to jedno z nejlepších řešení, kdy hravě spojím příjemné s užitečným.
Hlavně opatrně ! Mažte esemesky a v případě drobného prozrazení, jenž půjde okecat zachovejte poker face.


A teď zpět k Aidanovi a naší druhé schůzce. Aidan přijíždí na naše místo přesně na čas. Čekám na něj sotva pár minut. Zdraví mě a usmívá se, jak to má ve zvyku. Ten jeho šibalskej úsměv a to jak přivírá oči mě děsně rajcuje.
Zalezeme za plot a hned mě vezme do náruče a začne líbat. Sahá mi pod šaty a okamžitě komentuje, že jsem naostro a pěkně mokrá. (Kdyby jenom věděl, že v jeho přítomnosti ta studna nemá šanci vyschnout).
Teď se soustředím hlavně na jeho tvrdý péro v kraťasech. Celou dobu ze mě nespouští oči. Rentgenuje mě tím svým pronikavým sexy pohledem. Vezmu ho za ruku a pohybem naznačím, že si má sednout. Nasedám si na něho, projíždím mu vlasy rukou a opět si ho přitahuju za vousy a líbáme se. Po chvíli si odloží kraťasy a já si na něj nasedám. Pomaličku se na něm pohupuju a pak zrychluju. Jednou rukou mě drží za pas a druhou rukou mi dráždí zadeček. Dnes do mě pravděpodobně vstoupí zadním vchodem...

Anální sex mám velmi ráda. Dosahuju u něj velmi rychle orgasmu a je intenzivnější.
Určitě jste již zažili situaci, kdy to tolik klouže, že ho v sobě sotva cítíte. Pak přichází ta nejlepší chvíle na análek. A u nás tato situace právě teď nastala. .
Aidan si mě nastaví zadečkem k sobě.. vzápětí do mě pomalu a velmi něžně proniká. Zastaví se ve mně a vyhrnuje mi šaty a pohladí mě po zádech
,,Seš nádherná, takovej typ postavy se mi přesně líbí'' řekne a já poděkuju za kompliment.
Plácnu se po zadečku a řeknu: ,,Tak šup, za chvíli se udělám''
a on odpovídá ,, Tak to jsme dva''.
Dráždím si klitoris, Aidan doráží hluboko, tempo pomalé a za necelou minutku vrcholím. Aidan na to reaguje zrychlením tempa a se svolením stříká do mě…


(pokračování již brzy…)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca | Web | 25. října 2017 v 20:19 | Reagovat

Úžasný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama