,, Najdu Chlapa správně drzého, jehož ego nebude příliš převyšovat jeho dovednosti v posteli?

Tedy Alfasamce se kterým zažiju nezapomenutelnej a živočišnej sex? ''

AIDAN Alfa story 3. část

22. října 2017 v 1:05 | Gina Chainless |  ALFA sameček Aidan

3.kapitola ALFA samec AIDAN


Celou dobu, co povídám o svých erotických zážitcích si všímám, jak mě Aidan trpělivě poslouchá. Výraz v jeho tváři nasvědčuje tomu, že se mu líbí, jak jsem temperamentní. Navíc, po tom, co jsem po něm vyjela se asi není čemu divit..


Aidan je ukázkový příklad Alfa samce. Hned na první pohled lovec každým coulem.
A najednou tam jen tak sedí a poslouchá mě z pozice ulovené kořisti. Pro něho nejspíš nová zkušenost. Sladké řečičky prostě nejsou potřeba. Tohle všechno se seběhlo tak rychle a tak nečekaně, že to nejspíš ještě ani jeden z nás pořádně nepobral.


Je jasné, co oba od této schůzky očekáváme, ale musíme zachovat určité dekorum.
Od erotického životopisu přejdeme k nastínění naší aktuální rodinné situace.
Oba dva jsme doma po sexuální stránce velmi spokojení. A tak se nabízí otázka proč to chceme dělat s někým jiným? Jednoduše proto. ,,Hormony jsou svině'' jak říká jeden můj kamarád. I když všechno funguje, stejně se někdy neubráníme a prostě jim podlehneme. Jako právě teď.


Aidan si nejspíš všimnul mích ztuhlých bradavek, protože mě zničeho nic umlčel polibkem.
A já opět podlehla touze ho chytit za ty vousy. Líbali jsme se, hladil mi prsa a pak mi řekl, abych si stoupla. On zůstal sedět. Vyhrnul mi šaty, aby mě mohl pevně chytit za zadeček. Když mi sáhl pod kalhotky, byl nejvyšší čas je dát na sluníčko uschnout. Shrnul je ke kolenům a pak sami sjeli ke kotníkům. Jedním pohybem nohy jsem se jich zbavila úplně a Aidan si mě přitiskl k sobě. Pipkou rovnou na jeho obličej. Stála jsem před ním a on mě ochutnával. Bože můj. Bylo to neskutečně vzrušující. Pomalu si mě vychutnával a pak jsem vystrčila prsa z výstřihu aby ochutnal i je. Klekla jsem si k němu a nabídla jsem mu jedno prso a vzápětí druhé. Hrál si s nima a já byla v úplném rauši.
Začala jsem ho zase líbat a hladila jeho vyrýsované paže. Samozřejmě jsem zanedlouho držela v ruce jeho péro. Aidan si stoupl, opřel se o plot a sundal si kraťasy. To co pod nimi skrýval bylo hodno obdivu. Nádherně tvarovaný péro průměrné délky a lehce nadprůměrné šířky a dokonalej žalud.
Vzala jsem si ho do pusy abych ho ochutnala. Pomalu jsem ho kouřila a on mi rukou projížděl vlasy. Úplně ve mně mrazilo.
Po chvíli se ke mně sklonil a jak jsem klečela, kleknul si ke mně zezadu. Začal mě líbat na krku a pak vzal do ruky táhlo zipu a jedním pohybem mě celou svlékl do naha. V ten stejný okamžik si sundal triko. Takže jsme tam oba dva klečeli úplně nazí. Byli jsme tak nadržení, že jsme ztratili všechny zábrany. V tu chvíli jako bychom na světě existovali jenom my dva.
Klekla jsem si na všechny čtyři a Aidan mi řekl, že mám neskutečně nádhernej zadek a že se asi hnedka vystříká. Já jsem ale věděla, že během chvilinky se taky udělám. Takže jsem souhlasila a řekla mu, že se uděláme společně.


Jsem zastánkyní živočišného sexu a rajcuje mě ten pocit nadvlády muže nad ženou. Takže polohu zezadu miluju nejvíc. A jsem si velmi dobře vědoma toho, že muži velmi lehce podléhají zrakovým vjemům a tato poloha jim poskytuje jeden z nejlepších zrakových vjemů vůbec a sice výhled na ženské pozadí.
A ať říká kdo chce co chce.. i když někteří chlapi dávají přednost výhradně holkám, které jsou kost a kůže, stejně je podvědomě přitahují ženské tvary.
Tedy z čistě rozmnožovacího hlediska je jasné, že muži (s výjimkou eunuchů) instinktivně vyhledávají ženy, které mají znaky plodnosti.
Navíc poloha zezadu má i jiné výhody..
Vzrušující pocit nadvlády muže nad ženou jsem už zmínila. Vzrušovat to může jak ženy, tak muže.
Navíc pro muže s menším přirozením je tato poloha k nezaplacení. Umožnuje hlubší zásun a tím pádem větší rozkoš pro ženu.
A v neposlední řade nám poloha zezadu také dává větší prostor k fantazii. A fantazie nás dokáže pořádně rozrajcovat, no ne ?

*** Jediný problém, jaký může tato poloha představovat je rychlé dosažení orgasmu u muže. Takže pokud víte, že chcete pokračovat a váš sameček ctí pravidlo ''jedno stříkání a dost '', nechte si raději tuto polohu na závěr.

No ale vraťme se k tomu nejdůležitějšímu. Poloze zezadu nikoli teoreticky, ale prakticky.
Aidan si mě pevně chytl za bok a zasunul se do mě a tvrdě přirazil. Pak už jenom pomalu zajížděl dovnitř a zase ven a kroužil ve mně. Rukama mě pevně držel za boky, přesně jak to miluju.
Prohla jsem se v zádech a po pár sekundách to přišlo a moje orgasmická lavina s sebou strhla i Aidana. Rychle ho vytáhl a pokropil sluncem vyprahlý travní porost. Ani kapka nazmar, jak se říká. A tady to platilo dvojnásob. Ekologické a zároveň ekonomické.
Takže mám-li hodnotit první schůzku s Aidanem, musím dát deset bodů, tedy maximální počet.


(POKRAČOVÁNÍ JIŽ BRZY…)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama