,, Najdu Chlapa správně drzého, jehož ego nebude příliš převyšovat jeho dovednosti v posteli?

Tedy Alfasamce se kterým zažiju nezapomenutelnej a živočišnej sex? ''

Říjen 2017

AIDAN Alfa story 4. část

25. října 2017 v 20:04 | Gina Chainless |  ALFA sameček Aidan

4.kapitola ALFA samec AIDAN


Včera to bylo velmi vzrušující .. to seznámení, ochutnávka i první sex. A všechno nasvědčuje tomu, že se dnes uvidíme zase. Vyměnili jsme si pár esemesek jak formálního, tak erotického charakteru. Aidan umí být pěkně perverzní, ale zároveň je velice příjemnej a slušnej mužskej.
Ta kombinace, kdy je chlap fajn na pokec a v sexu tak trochu čuně mi naprosto vyhovuje.


Venku je zase přes třicet stupňů, takže na kalhotky tentokrát kašlu. Naopak podprsenku jsem si kvůli hlubšímu výstřihu raději vzala. Můj dekolt už po dvouletém kojení není co býval, ovšem jak ráda říkám, technickou ještě bez problému projde. Největší změnou po porodu prošly moje bradavky, konkrétně dvorce. Mám je obrovské. Ale jak jsem si stačila všimnout, chlapy to docela bere. Z domnělého nedostatku mě muži naučili udělat přednost.
Celkově, po porodu se toho změní dost, nejen vizuálně.


S narozením dítěte se změní naprosto všechno. Nemůžeme si dělat co chceme a kdy chceme. Máme dvacet čtyři hodin denně pohotovost. Zpočátku se na tu změnu těšíme a s každou novou dovedností našeho dítěte získáváme sílu pokračovat (co jiného nám zbývá?).
Ale kolem roku a půl dítěte začíná stereotyp. Najednou se ocitáme v dennodenním kolotoči bez extra výsledků, které by nás hnaly vpřed.. Snažíme se postarat o dítě a domácnost, věnovat se partnerovy. Některé z nás ještě pracují nebo mají brigády, aby byly více soběstačné. Pokud nemáme možnost pravidelného hlídání je to o to horší. Jsme unavené, protivné a často až agresivní.


Jediným řešením tohoto problému je udělat si udělat čas samy na sebe, na to, co nás baví. Určitě je důležité trávit čas společně s partnerem. Ovšem když chci vážně vypnout hlavu, s partnerem to nejde. Vždycky se budou řešit věci kolem dítěte, domácnosti, rodiny. Nehledě na neustálé nutkání kontrolovat telefon, jestli osoba, jíž jste dítě svěřili (nejčastěji rodinný příslušník) nepíše nebo nevolá, že se něco děje.
Proto je nekdy lepší nechat dítě pěkně s tatínkem. O dítě je postaráno nejlíp jak je možné a žena si může pořádně odpočinout.


Po porodu se sebevědomí ženy zřítí do hluboké propasti. Každá žena se s tím vyrovnávají po svém. Některé ženy na sebe přestanou dbát a jejich hlavním, někdy i jediným posláním se stává mateřství. Být matkou je hezké, ale nezapomínejte na to, že jste také milenka.
Je důležité myslet na to, že partner v nás chce i nadále spatřovat tu krásnou ženu jako předtím. Pokud si ho chceme udržet, musíme zůstat objektem jeho erotických fantazií. S neumytými vlasy v drdolu, tepláky a nepříjemným výrazem v ksichtě toho docílíme jen těžko. S tímto docílíte tak leda toho, že si dřív nebo později najde milenku jinde.
Pokud vám chybí motivace se o sebe starat, nebylo by od věci, aby jste si na dočasnou dobu pořídily milence vy. Na restart.
Jako já .. jsem vyrovnanější, spokojenější a sebevědomější.
Spokojená žena, spokojený muž, spokojené dítě. Klidná domácnost bez křiku a nervozity.
Možná se toho dá docílit i jinak, ale za mě je to jedno z nejlepších řešení, kdy hravě spojím příjemné s užitečným.
Hlavně opatrně ! Mažte esemesky a v případě drobného prozrazení, jenž půjde okecat zachovejte poker face.


A teď zpět k Aidanovi a naší druhé schůzce. Aidan přijíždí na naše místo přesně na čas. Čekám na něj sotva pár minut. Zdraví mě a usmívá se, jak to má ve zvyku. Ten jeho šibalskej úsměv a to jak přivírá oči mě děsně rajcuje.
Zalezeme za plot a hned mě vezme do náruče a začne líbat. Sahá mi pod šaty a okamžitě komentuje, že jsem naostro a pěkně mokrá. (Kdyby jenom věděl, že v jeho přítomnosti ta studna nemá šanci vyschnout).
Teď se soustředím hlavně na jeho tvrdý péro v kraťasech. Celou dobu ze mě nespouští oči. Rentgenuje mě tím svým pronikavým sexy pohledem. Vezmu ho za ruku a pohybem naznačím, že si má sednout. Nasedám si na něho, projíždím mu vlasy rukou a opět si ho přitahuju za vousy a líbáme se. Po chvíli si odloží kraťasy a já si na něj nasedám. Pomaličku se na něm pohupuju a pak zrychluju. Jednou rukou mě drží za pas a druhou rukou mi dráždí zadeček. Dnes do mě pravděpodobně vstoupí zadním vchodem...

Anální sex mám velmi ráda. Dosahuju u něj velmi rychle orgasmu a je intenzivnější.
Určitě jste již zažili situaci, kdy to tolik klouže, že ho v sobě sotva cítíte. Pak přichází ta nejlepší chvíle na análek. A u nás tato situace právě teď nastala. .
Aidan si mě nastaví zadečkem k sobě.. vzápětí do mě pomalu a velmi něžně proniká. Zastaví se ve mně a vyhrnuje mi šaty a pohladí mě po zádech
,,Seš nádherná, takovej typ postavy se mi přesně líbí'' řekne a já poděkuju za kompliment.
Plácnu se po zadečku a řeknu: ,,Tak šup, za chvíli se udělám''
a on odpovídá ,, Tak to jsme dva''.
Dráždím si klitoris, Aidan doráží hluboko, tempo pomalé a za necelou minutku vrcholím. Aidan na to reaguje zrychlením tempa a se svolením stříká do mě…


(pokračování již brzy…)

AIDAN Alfa story 3. část

22. října 2017 v 1:05 | Gina Chainless |  ALFA sameček Aidan

3.kapitola ALFA samec AIDAN


Celou dobu, co povídám o svých erotických zážitcích si všímám, jak mě Aidan trpělivě poslouchá. Výraz v jeho tváři nasvědčuje tomu, že se mu líbí, jak jsem temperamentní. Navíc, po tom, co jsem po něm vyjela se asi není čemu divit..


Aidan je ukázkový příklad Alfa samce. Hned na první pohled lovec každým coulem.
A najednou tam jen tak sedí a poslouchá mě z pozice ulovené kořisti. Pro něho nejspíš nová zkušenost. Sladké řečičky prostě nejsou potřeba. Tohle všechno se seběhlo tak rychle a tak nečekaně, že to nejspíš ještě ani jeden z nás pořádně nepobral.


Je jasné, co oba od této schůzky očekáváme, ale musíme zachovat určité dekorum.
Od erotického životopisu přejdeme k nastínění naší aktuální rodinné situace.
Oba dva jsme doma po sexuální stránce velmi spokojení. A tak se nabízí otázka proč to chceme dělat s někým jiným? Jednoduše proto. ,,Hormony jsou svině'' jak říká jeden můj kamarád. I když všechno funguje, stejně se někdy neubráníme a prostě jim podlehneme. Jako právě teď.


Aidan si nejspíš všimnul mích ztuhlých bradavek, protože mě zničeho nic umlčel polibkem.
A já opět podlehla touze ho chytit za ty vousy. Líbali jsme se, hladil mi prsa a pak mi řekl, abych si stoupla. On zůstal sedět. Vyhrnul mi šaty, aby mě mohl pevně chytit za zadeček. Když mi sáhl pod kalhotky, byl nejvyšší čas je dát na sluníčko uschnout. Shrnul je ke kolenům a pak sami sjeli ke kotníkům. Jedním pohybem nohy jsem se jich zbavila úplně a Aidan si mě přitiskl k sobě. Pipkou rovnou na jeho obličej. Stála jsem před ním a on mě ochutnával. Bože můj. Bylo to neskutečně vzrušující. Pomalu si mě vychutnával a pak jsem vystrčila prsa z výstřihu aby ochutnal i je. Klekla jsem si k němu a nabídla jsem mu jedno prso a vzápětí druhé. Hrál si s nima a já byla v úplném rauši.
Začala jsem ho zase líbat a hladila jeho vyrýsované paže. Samozřejmě jsem zanedlouho držela v ruce jeho péro. Aidan si stoupl, opřel se o plot a sundal si kraťasy. To co pod nimi skrýval bylo hodno obdivu. Nádherně tvarovaný péro průměrné délky a lehce nadprůměrné šířky a dokonalej žalud.
Vzala jsem si ho do pusy abych ho ochutnala. Pomalu jsem ho kouřila a on mi rukou projížděl vlasy. Úplně ve mně mrazilo.
Po chvíli se ke mně sklonil a jak jsem klečela, kleknul si ke mně zezadu. Začal mě líbat na krku a pak vzal do ruky táhlo zipu a jedním pohybem mě celou svlékl do naha. V ten stejný okamžik si sundal triko. Takže jsme tam oba dva klečeli úplně nazí. Byli jsme tak nadržení, že jsme ztratili všechny zábrany. V tu chvíli jako bychom na světě existovali jenom my dva.
Klekla jsem si na všechny čtyři a Aidan mi řekl, že mám neskutečně nádhernej zadek a že se asi hnedka vystříká. Já jsem ale věděla, že během chvilinky se taky udělám. Takže jsem souhlasila a řekla mu, že se uděláme společně.


Jsem zastánkyní živočišného sexu a rajcuje mě ten pocit nadvlády muže nad ženou. Takže polohu zezadu miluju nejvíc. A jsem si velmi dobře vědoma toho, že muži velmi lehce podléhají zrakovým vjemům a tato poloha jim poskytuje jeden z nejlepších zrakových vjemů vůbec a sice výhled na ženské pozadí.
A ať říká kdo chce co chce.. i když někteří chlapi dávají přednost výhradně holkám, které jsou kost a kůže, stejně je podvědomě přitahují ženské tvary.
Tedy z čistě rozmnožovacího hlediska je jasné, že muži (s výjimkou eunuchů) instinktivně vyhledávají ženy, které mají znaky plodnosti.
Navíc poloha zezadu má i jiné výhody..
Vzrušující pocit nadvlády muže nad ženou jsem už zmínila. Vzrušovat to může jak ženy, tak muže.
Navíc pro muže s menším přirozením je tato poloha k nezaplacení. Umožnuje hlubší zásun a tím pádem větší rozkoš pro ženu.
A v neposlední řade nám poloha zezadu také dává větší prostor k fantazii. A fantazie nás dokáže pořádně rozrajcovat, no ne ?

*** Jediný problém, jaký může tato poloha představovat je rychlé dosažení orgasmu u muže. Takže pokud víte, že chcete pokračovat a váš sameček ctí pravidlo ''jedno stříkání a dost '', nechte si raději tuto polohu na závěr.

No ale vraťme se k tomu nejdůležitějšímu. Poloze zezadu nikoli teoreticky, ale prakticky.
Aidan si mě pevně chytl za bok a zasunul se do mě a tvrdě přirazil. Pak už jenom pomalu zajížděl dovnitř a zase ven a kroužil ve mně. Rukama mě pevně držel za boky, přesně jak to miluju.
Prohla jsem se v zádech a po pár sekundách to přišlo a moje orgasmická lavina s sebou strhla i Aidana. Rychle ho vytáhl a pokropil sluncem vyprahlý travní porost. Ani kapka nazmar, jak se říká. A tady to platilo dvojnásob. Ekologické a zároveň ekonomické.
Takže mám-li hodnotit první schůzku s Aidanem, musím dát deset bodů, tedy maximální počet.


(POKRAČOVÁNÍ JIŽ BRZY…)

AIDAN Alfa story 2. část

11. října 2017 v 23:02 | Gina Chainless |  ALFA sameček Aidan
Přišla jsem domů a vytáhla z lednice oběd. Pustila jsem si hudbu a oběd jsem dala ohřát do mikrovlnky. Přemýšlela jsem nad tím, co AIDANOVI vlastně napíšu.
A protože v jednoduchosti je krása, tak jsem napsala jen: ,, Zkouška spojení'' .
Na odpověď jsem nemusela příliš dlouho čekat. Obratem mi přišla odpověď:
,, Pokud se chceš potkat, mám čas večer po práci ''.
Odpověděla jsem: ,,Ráda. V kolik a kde?''
a jeho odpověď: ,,za chvíli mi umře telefon, když tak se přijď domluvit za mnou, už jsem tu sám''.


Jela jsem zrovna do obchodu, takže jsem to vzala rovnou kolem něho. Když jsem přijela před dům zatroubila jsem. Motor jsem nechala běžet a vystoupila jsem z auta. AIDAN vyšel před dům a řešili jsme, kde bude nejlepší se potkat. Když jsme byli domluvení a já chtěla odjet, překvapil mě. Řekl mi: ,, Jestli chceš, tak si vypni motor a přijď si pro pusu ''. Wow.. Jak bych mohla říct ne?


Vypla jsem motor a šla za ním do vchodu. Za vstupními dveřmi vedle schodiště mě chytnul kolem pasu a začal mě líbat. Panebože, ty vousy. Nemohla jsem se ubránit a musela jsem ho za ty vousy chytnout. Někdo chlapa chytne kolem krku, já si ho přitáhla za vousy. Hrozně mě to rajcovalo. Byla to první pořádná ochutnávačka … líbal moc hezky.


Potvrdili jsme si večerní schůzku, šla jsem ke vchodovým dveřím a v momentě kdy jsem je otevřela, ucítila jsem nutkavou potřebu to zopakovat. Byla jsem v naprostém opojení hormonů. A tak jsem dveře zase zavřela, vzala ho kolem krku a začala ho líbat znova. Po chvilce jsem mu drze sáhla do kraťasů.
''Pán'' tam stál v pozoru jako čestná stráž Pražského hradu. Tvrdej jako kámen. Sáhl mi pod kalhotky, aby se přesvědčil, jestli jsem také připravená. Míra vlhkosti v domě jistě převyšovala veškeré povolené normy.
Ještě chvíli jsme se líbali a pak jsem se beze slov vydala ke dveřím. AIDAN mi je otevřel a zamířila jsem k autu.
Když jsem přišla do obchodu, nebyla jsem schopná přemýšlet nad tím, co mám koupit a celou cestu domů jsem byla totálně mimo.
Ráno jsem ho ještě neznala a večer máme dostaveníčko.


Když jsem přijela domů, otevřela jsem skříň a přemýšlela co si vezmu na sebe. Venku kolem třicet stupňů, takže určitě šaty. Sáhla jsem po růžových šatech, které mají vzadu zip po celé délce. Jak praktické. V tomhle vedru bych nejradši šla naostro, ale nemuselo by to působit dobře. Připravila jsem si tedy malinové krajkové kalhotky. Těch pár hodin uteklo strašně rychle a přípravy na můj dnešní objev se blížily do finiše. Dala jsem si sprchu, holit sem se nemusela, protože jsem to udělala dopoledne. Trošku jsem si upravila make-up a vlasy jsem si nechala rozpuštěné. Hodila jsem si pro jistotu do kabelky vlhčené ubrousky, vzala jsem si klíče od auta a vyrazila vstříc novému dobrodružství.


Plná očekávání a vzrušení jsem zaparkovala na domluveném místě a čekala na svůj úlovek. Zanedlouho jsem zahlédla jeho auto. Zaparkoval vedle mě. Vystoupil z auta, nasednul ke mně a popojeli jsme asi pět set metrů dál na konec slepé ulice vedle pole. Stojí tam nějaká firemní budova, obešli jsme ji a sedli jsme si za plot. Měli jsme naprosté soukromí, jelikož budova má okna pouze zepředu a z boku.


Nejprve jsme si povídali. Začala jsem tím, že jsem, mu nastínila aktuální rodinnou situaci. Potom jsem začala s výčtem sexuálních dobrodružství včetně pár konkrétních sexuálních eskapád, kterých docela lituju. Nehodlám ze sebe dělat svatou, když to tak není. Myslím si, že by potenciální partner měl vědět do čeho jde už jen proto, aby si dobře rozmyslel, zda má použít kondom.


Jednou mi jeden kamarád řekl, že není úplně vhodné vyprávět o svých předešlých samečcích před samečkem novým. Prý by to nemusel unést. Ale ja nehledam slabocha, ale Alfa samce.
( prosím, mějte na paměti, že se to týká výběru milence, ne partnera pro život, děkuji). Takže to beru jako jakousi formu selekce. Vyhraje ten nejsilnější jedinec~ Alfa samec. Neuneseš konkurenci? Tak ahoj. Potřebuju chlapa, kterej si bude jistý tím že konkurenci nemá.


Ale co je to vlastně konkurence?
Dá se vůbec považovat to, co BYLO za konkurenci? V devadesáti procentech jsem měla zadané muže a nikdy jsem na jejich partnerku nežárlila. Prostě ona tady byla první … RESPEKT.
Kdyby v tom byla lepší, proč by mě chtěli zas a znova? Když si otevřete stánek s točenou zmrzlinou a zákazníkovi chutná, příště přijde zase. Pokud to není nic moc, jde jinam. Takže už jenom to, že se chce chlap sejít znova je jasný signál, že se mu to prostě líbilo a že vás chce. Navíc nebude riskovat, pokud to za to nestojí.


No a bude ''TO STÁT'' AIDANOVI ? Já myslím, že UŽ STOJÍ...


(pokračování již brzy…)

AIDAN Alfa story 1. část

11. října 2017 v 13:53 | Gina Chainless |  ALFA sameček Aidan
Bylo horké letní dopoledne a já šla s kamarádkou venčit psa. Vyprávěla mi o své nové práci a nějakých rodinných problémech. Pokud to není příliš často, ráda ji vyslechnu a podpořím. Čas od času se potřebuje vykecat každej z nás. Ušly jsme něco přes tři kilometry, blížil se čas oběda, ale my jsme nikam nespěchaly. Když se začalo schylovat k tématu, které nemám příliš v oblibě a sice k jejímu komplikovanému vztahu s přítelem, který se řeší neustále dokola bez vidiny jakékoli iniciativy cokoli změnit, uslyšela jsem jak na mě někdo volá. Rozhlédnu se a vidím kamaráda Chosého, jak vykládá z dodávky krabice s laminátovou podlahou..


Pozdravila jsem ho a zeptala se jak se má a v tom z poza auta vylezl jeho kolega. Děsně sexy chlápek kolem pětatřiceti let. Říkejme mu třeba AIDAN.
Na sobě měl jenom kraťasy. Byl bez trička a krásně opálenej. Hned mě zaujaly jeho potetovaný a vyrýsovaný paže. Na první pohled drsňák. Při pohledu na jeho obličej se mi podlomily kolena. Tmavé vlasy úplně nakrátko, plnovous a nádherný modrý oči. A ten jeho pohled… Okamžitě, bezmyšlenkovitě jsem začala flirtovat. No jo, ovulace.


Po pár větách mi došlo, že AIDAN je živnostník a Chosé je u něho na brigádě.
Vyprávěla jsem o tom, jak se mi líbí chlapi, kteří pracují rukama a jak nesnáším pojišťováky a podobný profese.
Nenávidím chlapy, kteří jen melou hubou. Takové ty teoretiky, kteří všechno ví, všude byli a od všeho mají klíče, ale když doma praskne žárovka, nejsou schopni ji vyměnit.


Dnešní mladá generace je vedená k tomu, aby se živila hlavou a manuální práce jim doslova smrdí. V kombinaci se zrušenou povinnou vojenskou službou to dělá z dnešních mládenců neschopné idioty o kterých se nedá říct, že jsou to chlapi. Vizuální dojmy radši nekomentuju. A je to škoda.
Moje babička vždycky říkala, že správnej chlap má smrdět. Ono na tom přece jenom něco je. Pár roků zpátky mi u chlapa vadilo i neoholené podpaží. Dnes mě to docela rajcuje. Čím jsem starší, tím víc mě přitahují živočišné typy chlapů.


Netrvalo dlouho a položila jsem mu otázku jestli je zadanej. Odpověděl, že je přes patnáct let ženatej a má tři děti.
,,To by chtělo nějaký kořeníčko, ne? ''' nadhodila jsem. Jen se pousmál. Řekla jsem mu, že jsem taky zadaná a že bych se nebránila malému zpestření. Celou dobu jsem se smála, mluvila jsem dvojsmyslně. Z části to byla moje přirozenost a z části jsem musela předstírat před kamarádkou, že je to jen sranda.
Ale myslela jsem to naprosto vážně. Byla jsem pod naprostou nadvládou matky přírody. Kdybychom tam byly sami, hnedka bych po něm vyjela. Vzhledem k situaci jsem se ale zmohla jen na to, abych mu nabídla tykání. Podal mi ruku a dal mi pusu. Polibek při podání ruky je jakési nepsané pravidlo, ale nedělá to každej. Takže jsem byla velmi příjemně překvapena a co si budeme povídat, taky jsem pořádně zvlhla. Když mě pošimraly ty jeho vousy, propadla jsem nepopsatelné touze ho políbit znova, ale s jazykem. Omluvila jsem se, že už musíme jít a rozloučili jsme se.


Asi po dvě stě metrech jsem si uvědomila, že už AIDANA nemusím nikdy potkat. Poprosila jsem kamarádku, aby na mě chvíli počkala, že se ho chci zeptat, jestli je místní. To byla samozřejmě kamufláž. Běžela jsem si pro telefonní číslo.Myslím, že když viděl z dálky, že se vracím bylo mu jasný proč. Řekla jsem mu, že se mi strašně líbí a že bych chtěla jeho telefonní číslo.
Podezřívavě si mě prohlídl, usmál se, vytáhl z kapsy telefon a číslo mi nadiktoval. Pak mi řekl ať už jdu, že ho rozptyluju. A tak jsem šla. Naprosto spokojená a s úsměvem od ucha k uchu jsem se vracela ke kamarádce a řekla jsem ji, že není odsud.


Ještě jsme se o něm chvíli bavily a pak jsme se vrátili k původnímu tématu.
Tentokrát už mi nevadilo poslouchat po stopadesáté, že má doma neschopného blbečka.
Přepnula jsem totiž na autopilota a rekapitulovala jsem si v hlavě posledních dvacet minut. To tělo, ten jeho pohled .. a to, jak mi podal ruku a dal mi tu pusu… A najednou jsem si uvědomila, že to nebyla jen obyčejná pusa. Prostě to mezi náma zajiskřilo... Proto jsem zpanikařila a řekla, že už musíme jít.

…. až přijdu domů, musím se mu ozvat …


(pokračování brzy..)